Peshore kuzhine ISKRA GKS1560-SB

11.00

• Ngarkesa maksimale: 10 kg
• Preciziteti: 1g
• 4 mm qelq i trashë i fortë

SKU: 3830042565383 Kategori: , Brendi:

• Ngarkesa maksimale: 10 kg
• Preciziteti: 1g
• 4 mm qelq i trashë i fortë
• Pllaka kontrolluese me prekje
• LCD drita
• Butoni për ndërrimin e njësive
• Gram
• Funta
• Unca
• Mililitër
• TARE funksion
• Fikje automatike
• Këmbë gome
• Indikator i mbingarkesës dhe i baterisë së zbrazët
• Furnizimi me rrymë: 2x 3V CR2032 (bashkangjitur)
• madhësia: ø 190 mm
• Dimensionet e kutisë (në mm):
200 (GJ) x 30 (GJ) x 200 (L)
• Neto pesha: 0,5 kg
• Bruto pesha: 0,6 Kg
Paketimi në ambalazhin e jashtëm
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm: 3830042565390
• Dimensionet e kutisë (në mm):
420 (GJ) x 320 (GJ) x 220 (L)
• Sasia: 20 copë/karton
• Neto pesha: 10,8 kg
• Bruto pesha: 11,3 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Peshore kuzhine ISKRA GKS1560-SB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua