Peshore kuzhine ISKRA GKS1560-BM

11.00

Ngarkesa maksimale: 10 kg
Preciziteti: 1g
4 mm qelq i trashë i fortë

SKU: 3830042565369 Kategori: , Etiketa: , , Brendi:

Ngarkesa maksimale: 10 kg
Preciziteti: 1g
4 mm qelq i trashë i fortë
Pllaka kontrolluese me prekje
LCD drita
Butoni për ndërrimin e njësive
Gram
Funta
Unca
Mililitër
TARE funksion
Fikje automatike
Këmbë gome
Indikator i mbingarkesës dhe i baterisë së zbrazët
Furnizimi me rrymë: 2x 3V CR2032 (bashkangjitur)
Madhësia: ø 190 mm
Dimensionet e kutisë (në mm): 200 (GJ) x 30 (GJ) x 200 (L)
Neto pesha: 0,5 kg
Bruto pesha: 0,6 Kg
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm: 3830042565376

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Peshore kuzhine ISKRA GKS1560-BM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua