Reshov Induktiv HYUNDAI

56.00

Koha dhe kursimet e energjisë – ngrohja në disa sekonda në sajë të teknologjisë së induksionit Pllakë qeramike me prekje të ftohtë – mirëmbajtje të lehtë dhe siguri të lartë.

SKU: 967662 Kategori: , Brendi:

Koha dhe kursimet e energjisë – ngrohja në disa sekonda në sajë të teknologjisë së induksionit Pllakë qeramike me prekje të ftohtë – mirëmbajtje të lehtë dhe siguri të lartë Automatikisht mbylleni kur largoni tasin Kontroll i thjeshtë me çelës rrotullues Treguesit LED dhe Treguesit e Funksionit Fletë qeramike me madhësi 290 x 260 mm 10 vargjet opsionale të ngrohjes: 200 – 1800 W Vendosja e temperaturës dhe mbajtja e diapazonit 60 – 240 ° C në 20 ° C Kohëmatësi deri në 180 minuta me çaktivizim automatik Për tenxhere me diameter 13-18 cm me fund magnetik Përdoret në shtëpi pushimi apo në kuzhina të vogla Lehtë për të larë sipërfaqen Këmbët anti-slip Gjatësia e kordonit të energjisë: 1 m Niveli i zhurmës: 50 dB Konsumi i energjisë: 1800 W

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Reshov Induktiv HYUNDAI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua