Mikser, HYUNDAI

36.00

Bazë plastike me cilësi të lartë me një tas dhe këmbë për stabilitet Vëllimi total i tasit 3 l

SKU: 967465 Kategori: , Etiketa: , Brendi:

Bazë plastike me cilësi të lartë me një tas dhe këmbë për stabilitet Vëllimi total i tasit 3 l Mbuloni me një vrimë të integruar për të shtuar përbërës të lehtë ndërsa pajisja është në përdorim Kontrolli i shpejtësisë me 5 shpejtësi mundëson kontrollin individual të shpejtësisë nëse kërkohet Butoni TURBO për shpejtësi maksimale Buton për lëshimin e lehtë të lëvizjes dhe grepa Funksionim i thjeshtë dhe mirëmbajtje e lehtë Fuqia 300 W Shtesë: 2 grepa për trazim blender plastike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mikser, HYUNDAI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua