Mikser dore ISKRA S1

15.90

Tensioni: 230V~50Hz
Fuqia: 150-200W (max)
5 shpejtësi pune

SKU: 3830042565697 Kategori: , Etiketa: , Brendi:

Tensioni: 230V~50Hz
Fuqia: 150-200W (max)
5 shpejtësi pune
I fuqishëm, pa zhurmë dhe i lehtë
Mbështjellja e kabllos së aparatit
I përshtatshëm për dorëmajtë dhe dorëdjathtë
Shtëpizë me formë ergonomike me plastikë të fortë
Dimensionet e kutisë (në mm): 200 (GJ) x 100 (GJ) x 155 (L)
Neto pesha: 0,99 kg
Bruto pesha: 1,075 kg
Shtojca:
2 përzierëse për përzierje
2 përzierëse për përzierje për rezultate gjatë rrahjes dhe përzierjes
EAN kodi i ambalazhit të jashtëm: 3830042564225

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mikser dore ISKRA S1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua