Fshesë elektrike për hi – ISKRA

39.00

Tensioni: 220-240V~50Hz
Fuqia: 1000W
Fuqia e thithjes: 17 kPa/170mBar

SKU: 3830042565277 Kategori: , Brendi:

• Tensioni: 220-240V~50Hz
• Fuqia: 1000W
• Fuqia e thithjes: 17 kPa/170mBar
• Kapaciteti i enës: 18L
• Gyp alumini për thithje: 1m
• funksioni i nxjerrjes së ajrit
• E lehtë për të punuar
• Filtri për pastrim
• Dorezë praktike në majën e aparatit
• I përshtatshëm për pastrimin e kaminave, furrave,
skarave dhe oxhaqeve
• Dimensionet e kutisë (në mm):
310 (GJ) x 310 (GJ) x 350 (L)
• Neto pesha: 3,46 kg
• Bruto pesha: 3,96 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fshesë elektrike për hi – ISKRA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua