Termos M Blue + Ermetico 1L

19.90

Kapaciteti: 22.5 l
Dimenzionet: 38x25x38 cm
Pesha: 2.68 Kg

SKU: 3801025 Kategori: , Brendi:

Gio’Style Ciao! M është kutia e re portative me ngjyra dhe praktike e dizajnuar për marrëdhëniet më të mira hapësinore / mbushëse / transportueshme. Ftohtë qese Gio’Style Ciao! M është në dispozicion në tre ngjyra tërheqëse: gëlqere, të kuqe dhe portokalli. E veçanta e mbulesës është aftësia për të përdorur anën e pasme si tabaka e cila është e rregulluar me pjesë të dyerve të xhamave. Gio’Style Ciao! M është e pajisur me një izolim të zgjeruar të polistirenit. Ai përfshin një enë ushqimore Gio’Style 1 L. Ky ftohës i ri ka një madhësi kompakte, por është shumë i madh: ka një kapacitet maksimal 22,5 litra, mund të përshtatet 36 kanaçe. Në plazh, në male, në liqen ose për një piknik me miqtë, përdorni Gio’Style Ciao!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Termos M Blue + Ermetico 1L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua