Qese më vakum

6.00

Seti i 2 qese vakumi të bëra me polietileni dhe najlon shumë rezistent, të pajisur me valvul të performancës së lartë që ju lejon të thithni ajrin brenda dhe të kurseni deri në 75% më shumë hapësirë.

SKU: 0456012131 Kategori: , Brendi:

Seti i 2 qese vakumi të bëra me polietileni dhe najlon shumë rezistent, të pajisur me valvul të performancës së lartë që ju lejon të thithni ajrin brenda dhe të kurseni deri në 75% më shumë hapësirë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qese më vakum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua