Qese më vakum

4.50

Seti i 2 qese vakumi të bëra me polietileni dhe najlon shumë të qëndrueshëm, me valvul të sheshtë praktike që ju lejon të thithni ajrin brenda dhe të kurseni deri në 75% më shumë në hapësirë.

SKU: 0474040131 Kategori: , Brendi:

Seti i 2 qese vakumi të bëra me polietileni dhe najlon shumë të qëndrueshëm, me valvul të sheshtë praktike që ju lejon të thithni ajrin brenda dhe të kurseni deri në 75% më shumë në hapësirë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qese më vakum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua