Mbajtëse rrobash

12.00

Dimenzionet:
-43x80x90 cm
-43-80-165 cm

SKU: 2742006094 Kategori: , Brendi:

Mbajtëse rrobash me mbështetëse, e pajisur me rrota për transport të lehtë dhe ajo ka një nivel më të ulët për të ruajtur këpucë dhe kuti. Struktura mund të pozicionohet në lartësi të ndryshme në varësi të nevojave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse rrobash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua