Kuti Large Blue

7.99

Kutia me madhësi të madhe të koleksionit Blue është realizuar me TNT, praktike dhe e fuqishme – është e pajisur me një shtrëngim transparent për të ditur gjithmonë se çfarë përmban brenda.

SKU: 1802006175 Kategori: , Brendi:

Kutia me madhësi të madhe të koleksionit Blue është realizuar me TNT, praktike dhe e fuqishme – është e pajisur me një shtrëngim transparent për të ditur gjithmonë se çfarë përmban brenda.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kuti Large Blue”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua