Kufer – DOUBLE ECRU

14.50

Brendë / valixhe e bërë me poliester të përsosur për të ruajtur batanije . Pajisur me doreza praktike për një kontroll të lehtë dhe transport. Ego Double është një zgjidhje prefektive për dhoma të ndryshme të shtëpisë tuaj.

SKU: 6310004023 Kategori: , Brendi:

Brendë / valixhe e bërë me poliester të përsosur për të ruajtur batanije . Pajisur me doreza praktike për një kontroll të lehtë dhe transport. Ego Double është një zgjidhje prefektive për dhoma të ndryshme të shtëpisë tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kufer – DOUBLE ECRU”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua