Enë transparente

7.00

Kapaku hermetik garanton freski të gjatë dhe aromë të plotë të ushqimit.
Gjithashtu lehtëson hapjen dhe mbylljen e kapakut.

SKU: 6363126 Kategori: , Brendi:

Kapaku hermetik garanton freski të gjatë dhe aromë të plotë të ushqimit.
Gjithashtu lehtëson hapjen dhe mbylljen e kapakut.
Dimensionet: 30 x 20 x 8 cm.
Kapaciteti: 3lt.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Enë transparente”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua