Çantë për udhëtim

5.99

T-Bag është krijuar nga Ordinett për të përmirësuar udhëtimet. Por jo vetëm. Është ndërtuar me një rrjetë ballore e cila lejon të shihet se çfarë ishte ruajtur brenda pa pasur nevojë ta hapni atë.

SKU: 6224012777 Kategori: , Brendi:

T-Bag është krijuar nga Ordinett për të përmirësuar udhëtimet. Por jo vetëm. Është ndërtuar me një rrjetë ballore e cila lejon të shihet se çfarë ishte ruajtur brenda pa pasur nevojë ta hapni atë. Madhësia e T-Bag janë 26 x 20 x 10 cm dhe është bërë me poliester. Zinxhiri perimetrik lejon që të hapet plotësisht çanta dhe doreza është e rehatshme që të jetë në gjendje të bartet dhe të jetë e lehtë për t’u varur. Në pjesën e përparme T-Bag tregon simbolet me të cilat Ordinett do të dëshironte të këshillonte përdorimin e tij.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Çantë për udhëtim”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua