Thikë Topex, 80 mm

7.50

Thikë xhepi TOPEX me teh të gjatë 80 mm

SKU: 98Z007 Kategori: , , Etiketë: Brendi:

Thikë xhepi TOPEX me teh të gjatë 80 mm. Doreza dhe tehu janë bërë prej çeliku inox me cilësi të lartë për të garantuar jetëgjatësi të gjatë të veglës. Bllokimi i tehut jep siguri gjatë përdorimit. . Opsioni i palosjes lehtëson ruajtjen dhe transportin. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Thikë Topex, 80 mm”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua