Makinë e rrojës – QR8918

16.90

• Tensioni: 220V-240V~50Hz
• Fuqia: 12W
• I lehtë dhe i qetë

SKU: 3830042561279 Kategori: , Etiketa: , , , Brendi:

• Tensioni: 220V-240V~50Hz
• Fuqia: 12W
• I lehtë dhe i qetë
• 4 Shtojca:
• Shtojca:
– Tehe
– Krehër
– Furçë për pastrimin e makinës
– Vaj për tehe
– Mbrojtëse e tehut
• Ngjyra: e bardhë
• Dimensionet e kutisë (në mm):
170 (GJ) x 57 (GJ) x 240 (L)
• Neto pesha: 0,77 kg
• Bruto pesha: 0,80 kg
Paketimi i ambalazhit të jasht.
EAN kodi i ambal. të jasht.: 3830042564409
• Dimensionet e kutisë (në mm):
620 (GJ) x 260 (GJ) x 540 (L)
• Sasia: 30 copë/kartoni
• Neto pesha: 23 kg
• Bruto pesha: 24 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Makinë e rrojës – QR8918”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua