Motorr kopshti Energy +18V Li-on pa bateri, 510mm – GRAPHITE

55.00

Motorr kopshti GRAPHITE, në përputhje me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +, është një pajisje e lehtë dhe e përshtatshme për zvogëlimin dhe dekorimin e bimëve. Kjo ju lejon të shkurtoni shkurre, shkurre dhe bimë të tjera me një trashësi maksimale të rrjedhin deri në 15 mm, gjerësia maksimale e prerjes është 510 mm.

SKU: 58G032 Kategori: , Brendi:

Motorr kopshti GRAPHITE, në përputhje me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +, është një pajisje e lehtë dhe e përshtatshme për zvogëlimin dhe dekorimin e bimëve. Kjo ju lejon të shkurtoni shkurre, shkurre dhe bimë të tjera me një trashësi maksimale të rrjedhin deri në 15 mm, gjerësia maksimale e prerjes është 510 mm. Ka mbrojtje nga ndezja aksidentale dhe mbulon pjesën dhe dorën e thikës, duke rritur sigurinë gjatë punës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Motorr kopshti Energy +18V Li-on pa bateri, 510mm – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua