Fryrese Energy +18V Li-on pa bateri

45.00

Fryrëse për xhethe Energji + GRAPHITE është projektuar për kopsht, garazh dhe përdorim shtëpiak. Mjet mund të përdoret për të fryrë gjethe, gjilpëra dhe bar nga shtigjet, tarracat dhe trotuaret, si dhe për pastrimin antistatik, pastrimin e vakumit dhe makinat e tharjes.

SKU: 58G031 Kategori: , Brendi:

Fryrëse për xhethe Energji + GRAPHITE është projektuar për kopsht, garazh dhe përdorim shtëpiak. Mjet mund të përdoret për të fryrë gjethe, gjilpëra dhe bar nga shtigjet, tarracat dhe trotuaret, si dhe për pastrimin antistatik, pastrimin e vakumit dhe makinat e tharjes. Produkti përmban çelësin ergonomik që lejon një operacion me dorë. Lulëzuesi i gjetheve është i lehtë për tu ruajtur dhe mbartur me tub të çmontuar.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fryrese Energy +18V Li-on pa bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua