Fryrëse elektrike për gjethe – ISKRA

39.00

• Tensioni: 220V-240V~50Hz
• Fuqia: 3000W
• Rrotullime të lira: 8000-15000 min-1

SKU: 3830042562283 Kategori: , Brendi:

• Tensioni: 220V-240V~50Hz
• Fuqia: 3000W
• Rrotullime të lira: 8000-15000 min-1
• 3 funksione: fryrje, thithje dhe bluarje
• Qark. më i madh i ajrit: 13.2 m3/min
• Shpejt. më e madhe e fryrjes: 270 km/h
• Madhësia e qeses: 35 L
• Raporti i bluarjes: 10:1
• Gjatësia e kabllos: 35 cm
• Shpejtësia që rregullohet
• Dimensionet e kutisë (në mm):
440 (GJ) x 260 (GJ) x 330 (T)
• Neto pesha: 3,1 kg
• Bruto pesha: 3,7 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Fryrëse elektrike për gjethe – ISKRA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua