Sopatë 3900 g – VERTO

28.00

Sopatë Universale VERTO. Sidomos për punën e kopshtit dhe pyjeve. Doreza e saj është bërë nga tekstil me fije qelqi, e cila rrit shumë rezistencën e saj ndaj ndryshimeve të temperaturës, lagështisë dhe dëmtimit mekanik, gjë që rrit rezistencën e sëpatës.

SKU: 05G203 Kategori: , Brendi:

Sopatë Universale VERTO. Sidomos për punën e kopshtit dhe pyjeve. Doreza e saj është bërë nga tekstil me fije qelqi, e cila rrit shumë rezistencën e saj ndaj ndryshimeve të temperaturës, lagështisë dhe dëmtimit mekanik, gjë që rrit rezistencën e sëpatës. Doreza e re e projektuar ergonomikisht e bën punën me mjetin më të rehatshëm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sopatë 3900 g – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua