Sharrë dore për punë kopshti, Verto

5.20

VERTO sharrë me teh të palosshme. Shumë e dobishme gjatë punës në kopsht.

SKU: 15G100 Kategori: , Etiketë: Brendi:

VERTO sharrë me teh të palosshme. Shumë e dobishme gjatë punës në kopsht. Efektive 7 TPI lehtëson punën e mjetit. Butoni i mbylljes së bllokut e bën të lehtë palosjen e sharrës. Trajtimi ergonomik i plastikës i mbuluar me material jo-rrëshqitës siguron rehati dhe siguri gjatë punës. Forma e veçantë e dorezës mbron dorën kundër lëndimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharrë dore për punë kopshti, Verto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua