Sharrë dore për punë kopshti, Verto

8.50

Sharrë VERTO me një gjatësi prej 450 mm. Mprehja trilaterale dhe forcimi i dhëmbëve redukton ndjeshëm rezistencën e prerjes, ndërsa tehu i veshur me PTFE lehtëson prerjen e drurit përgjatë grurit.

SKU: 15G102 Kategori: , Etiketë: Brendi:

Sharrë VERTO me një gjatësi prej 450 mm. Mprehja trilaterale dhe forcimi i dhëmbëve redukton ndjeshëm rezistencën e prerjes, ndërsa tehu i veshur me PTFE lehtëson prerjen e drurit përgjatë grurit. Dhëmbët efikasë prej 7 dhëmbësh për inç përmirësojnë punën. Veshja ergonomike parandalon atë nga rrëshqitja nga dora, duke siguruar komoditet të lartë të punës. Një pjesë e ngurtë e materialit është e bashkangjitur në sharrë, e cila mbron thikën dhe lehtëson transportimin dhe ruajtjen e mjetit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Sharrë dore për punë kopshti, Verto”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua