Pompë për ujë të pastër 750 W

59.00

Fuqia: 750W
Koka maksimale: 8.5m
Fuqia: 13000L / h

SKU: NP1070 Kategori: , Brendi:

Fuqia: 750W
Koka maksimale: 8.5m
Fuqia: 13000L / h
Zhytja maksimale: 7m
Madhësia maksimale e grimcave: 5 mm
Kablloja: 10m
Modaliteti automatik dhe manual

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompë për ujë të pastër 750 W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua