Pompë Kopshti 1200W

99.00

Pompë kopshti VERTO me një kapacitet prej 1200W është një pompë kopshti e qëndrueshme. Ju lejon të pomponi ujin në një temperaturë maksimale prej 35 ° C.

SKU: 52G460 Kategori: , Brendi:

Pompë kopshti VERTO me një kapacitet prej 1200W është një pompë kopshti e qëndrueshme. Ju lejon të pomponi ujin në një temperaturë maksimale prej 35 ° C. Kapaciteti maksimal i pompës është 3800l / ha dhe heqja maksimale e ujit është 46m. Ka një strehim të fuqishëm dhe një kabllo lidhjeje 1.3m. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Markë VERTO ofron një gamë të veglave të fuqisë dhe aksesorëve për çdo entuziast të DIY. Lloji i furnizimit: energji elektrike Lartësia maksimale e ngritjes: 46 m Fuqia: 1200 W Thellesia e zhytjes: 8 m Produktiviteti maksimal: 3800 l / h Pesha: 7.7 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompë Kopshti 1200W”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua