Trimer multifunksional 0.9KW – VERTO

119.00

Pajisja multifunksionale e kopshtit VERTO (ref. 52G555) me një fuqi 0.9kW (1.2KM) që ju lejon të kryeni një gamë të gjerë të punëve të kopshtit, siç është zvogëlimi ose prerja me sharrë zinxhirore.

SKU: 52G555 Kategori: , Brendi:

Pajisja multifunksionale e kopshtit VERTO (ref. 52G555) me një fuqi 0.9kW (1.2KM) që ju lejon të kryeni një gamë të gjerë të punëve të kopshtit, siç është zvogëlimi ose prerja me sharrë zinxhirore. Pajisja mund të përdoret si një sharrë për të shkurtuar degët në lartësi.
Ai jep mundësinë për të punuar me thikë me tre dhëmbë dhe me një vijë prerëse sipas nevojës. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Marka VERTO ofron një gamë të mjeteve të energjisë dhe aksesorëve për çdo DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trimer multifunksional 0.9KW – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua