Trimer 1.2KW, 255/460mm – VERTO

125.00

Trimer me benzinë ​​1.2 kW VERTO me motor efikas dhe diferencë të mjaftueshme të energjisë përmban kokën e shkëmbyeshme, e cila lejon të prerë me vijë ose tre thikë thikë me diametër 255 mm. Dallohet nga një strukturë e fortë dhe e qëndrueshme me boshtin e makinës të ulur në kushinetat e topave që sigurojnë besueshmëri.

SKU: 50G491 Kategori: , Brendi:

Trimer me benzinë ​​1.2 kW VERTO me motor efikas dhe diferencë të mjaftueshme të energjisë përmban kokën e shkëmbyeshme, e cila lejon të prerë me vijë ose tre thikë thikë me diametër 255 mm. Dallohet nga një strukturë e fortë dhe e qëndrueshme me boshtin e makinës të ulur në kushinetat e topave që sigurojnë besueshmëri. Prerësi i barërave përmban dore të rehatshme me fund gome. Me pajisje shtesë, si mbartëse, çelësa të domosdoshëm për mirëmbajtjen e prestarit të barit, mburoja të pjesëve të prerjes dhe një thikë me tre tehe. Certifikata CE konfirmon pajtueshmërinë me standardet evropiane të sigurisë. Marka VERTO ofron pajisje të ndryshme për të gjithë entuziastët DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Trimer 1.2KW, 255/460mm – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua