Kositëse më bateri dhe mbushes set IX-LM36 – ISKRA

269.00

Tensioni: 36 V
Kapaciteti i beterisë: 4.0 Ah
Motori elektrik
Shpejtësia e boshtit: 3700 rpm
Gjerësia e prerjes: 370 mm

SKU: 3830042568988 Kategori: , Brendi:

Tensioni: 36 V
Kapaciteti i beterisë: 4.0 Ah
Motori elektrik
Shpejtësia e boshtit: 3700 rpm
Gjerësia e prerjes: 370 mm
Lartësia e rregullueshme e prerjes: 25–75 mm
Vëllimi i shportës së barit: 35 l
Koha e funkisonimit: 35 – 40 min

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Kositëse më bateri dhe mbushes set IX-LM36 – ISKRA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua