Gypë kopshti 50 m 3/4 Professional

39.00

Gypë kopshti PROFESIONALE 50 m, 3/4″ VERTO . Mbrojtja kundër efekteve të dëmshme të rrezatimit diellor dhe një sistemi që parandalon ndërtimin e algave do të lejojë funksionim efikas dhe pa probleme për një kohë të gjatë.

SKU: 15G825 Kategori: , Brendi:

Gypë kopshti PROFESIONALE 50 m, 3/4″ VERTO . Mbrojtja kundër efekteve të dëmshme të rrezatimit diellor dhe një sistemi që parandalon ndërtimin e algave do të lejojë funksionim efikas dhe pa probleme për një kohë të gjatë. Gypi lejon rrjedhën e ujit nën presion në 25 bar Zorra ruan të gjithë parametrat e performancës në intervalin e temperaturës nga -10 në + 45 ° C.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gypë kopshti 50 m 3/4 Professional”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua