Gërshërë të shkurta për pemë

5.19

Gërshërë TOPEX të shkurta të prerjes së kopshtit me gjatësi 220 mm dhe diametër të prerjes deri në 12 mm.

SKU: 15A202 Kategori: , Etiketë: Brendi:

Gërshërë TOPEX të shkurta të prerjes së kopshtit me gjatësi 220 mm dhe diametër të prerjes deri në 12 mm. Tehu 49 mm është i veshur me teflon për jetë të gjatë të mjetit. Bllokuesi i tehut pengon hapjen aksidentale. Doreza plastike ergonomike është e veshur me material anti-slip dhe ofron siguri dhe rehati gjatë punës. Markë TOPEX është e orientuar drejt entuziastëve të DIY.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërshërë të shkurta për pemë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua