Gërshërë kopshti

6.50

Diameter: 12 mm

SKU: 15G202 Kategori: , Brendi:

Gërshërë kopshti VERTO me prerje diametri deri në 12 mm. E projektuar për prerjen e degëve dhe shkurreve. Tehu është i veshur me teflon, duke siguruar mbrojtje kundër korizionit. Mbyllja e tehut parandalon hapjen në momente të padëshirueshme. Doreza plastike ergonomike e mbuluar me material jo-shqip siguron siguri dhe rehati gjatë punës. Hapësira e rregullueshme e kapjes e bën mjetin të përshtatshëm për kapje.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërshërë kopshti”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua