Gershere kopshti 690 mm – VERTO

19.00

Prerëse kopshti të VERTO . Teh te veshur me Teflon per mbrojtje nga korrozioni. Një avantazh shtesë është ingranazhi që zvogëlon forcën e nevojshme për prerje me 30%. Doreza ergonomike me lesh xhami të mbuluar me materiale pa rrëshqitje dhe parakolpë sigurojnë siguri dhe rehati gjatë punës.

SKU: 15G313 Kategori: , Brendi:

Prerëse kopshti të VERTO . Teh te veshur me Teflon per mbrojtje nga korrozioni. Një avantazh shtesë është ingranazhi që zvogëlon forcën e nevojshme për prerje me 30%. Doreza ergonomike me lesh xhami të mbuluar me materiale pa rrëshqitje dhe parakolpë sigurojnë siguri dhe rehati gjatë punës.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gershere kopshti 690 mm – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua