Gërshërë kopshti 190 mm – VERTO

7.00

Mund të shkurtohen degëzat me diametër 20 mm
Teh i veshur me Teflon për të mbrojtur nga gërryerja

SKU: 15G205 Kategori: , Brendi:

Mund të shkurtohen degëzat me diametër 20 mm
Teh i veshur me Teflon për të mbrojtur nga gërryerja
Kyçi i blades mbron nga hapja e paplanifikuar
Mekanizëm kutie për prerje të lehtë
Dorezë ergonomike e bërë nga tekstil me fije qelqi të veshura me materiale pa rrëshqitje për rehati dhe siguri më të madhe në punë!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërshërë kopshti 190 mm – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua