Gërshërë 710 mm – VERTO

23.00

Gërshërë të mëdha për krasitjes VERTO me një gjatësi prej 710 mm dhe një diametër prerjeje deri në 42 mm. Projektuar për prerje të degëve të holla dhe të trasha. Teh te veshur me Teflon per mbrojtje nga korrozioni.

SKU: 15G257 Kategori: , Brendi:

Gërshërë të mëdha për krasitjes VERTO me një gjatësi prej 710 mm dhe një diametër prerjeje deri në 42 mm. Projektuar për prerje të degëve të holla dhe të trasha. Teh te veshur me Teflon per mbrojtje nga korrozioni. Një avantazh shtesë është ingranazhi që zvogëlon forcën e nevojshme për prerje me 40% dhe krahët e aluminit që optimizojnë peshën e mjetit. Dorezat në formë ergonomike të mbuluara me materiale jo rrëshqites sigurojnë siguri dhe rehati gjatë përdorimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërshërë 710 mm – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua