Gërshërë 670 mm – VERTO

32.00

Gershërë VERTO me gjatësi prej 670 – 970 mm dhe një diametër prerjeje deri në 45 mm. Projektuar për prerje të degëve të holla dhe të trasha. Teh te veshur me Teflon per mbrojtje nga korrozioni.

SKU: 15G259 Kategori: , Brendi:

Gershërë VERTO me gjatësi prej 670 – 970 mm dhe një diametër prerjeje deri në 45 mm. Projektuar për prerje të degëve të holla dhe të trasha. Teh te veshur me Teflon per mbrojtje nga korrozioni. Një avantazh shtesë është ingranazhi që zvogëlon forcën e nevojshme për prerje me 30% dhe krahët e aluminit që optimizojnë peshën e mjetit. Armët teleskopikë rrisin gamën e punës së mjetit. Doreza ergonomike e mbuluar me material jo rrëshqitës siguron siguri dhe rehati gjatë punës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërshërë 670 mm – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua