Gërshërë 220 mm – VERTO

5.50

Gjatësia e përgjithshme: 220 mm
Gjatësia e tehut: 56 mm
Diametri maksimal i prerjes: 15 mm

SKU: 15G204 Kategori: , Brendi:

Lloji: gërshërë kopshti për prerjen e degëve dhe shkurreve
Gjatësia e përgjithshme: 220 mm
Gjatësia e tehut: 56 mm
Diametri maksimal i prerjes: 15 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gërshërë 220 mm – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua