Klimë mobile ISKRA YS-06

95.00

Fuqia: 60W
Tensioni: 220V-240V~50/60Hz

SKU: 3830042564850 Kategori: , Etiketa: , Brendi:

Fuqia: 60W
Tensioni: 220V-240V~50/60Hz
Ujë dhe akull për ftohje dhe lëgësht. e ajrit
Ajër i pastër pa ndotje
3 shpejtësi në ventilator: e ulët/e mesme/ e lartë
Vrima animi me 3 mënyra të ndryshme
Funksioni i animit
10l. enë për ujë
Harxh. i ujit: 0,7l – 1,3l/h
Indikacioni i nivelit të ujit
2x patronë
Rrotëza për lëvizje më të letë
Telekomandë
Orë 7,5 orëshe
Dimensionet e kutisë (në mm): 430 (GJ) x 330 (GJ) x 680 (L)
Neto pesha: 6,0 kg
Bruto pesha: 7,2 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Klimë mobile ISKRA YS-06”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua