Multimetër digjital NEO

35.00

Multimetër digjital NEO, përdoret për matjet e mëposhtme: tension DC / AC, rryma DC / AC, rezistenca elektrike, kontrolli i vazhdimësisë, hFE (kontrollori i tranzistorit), kapaciteti, kontrolli i diodës dhe temperatura.

SKU: 94-001 Kategori: , Brendi:

Multimetër digjital NEO, përdoret për matjet e mëposhtme: tension DC / AC, rryma DC / AC, rezistenca elektrike, kontrolli i vazhdimësisë, hFE (kontrollori i tranzistorit), kapaciteti, kontrolli i diodës dhe temperatura. Ajo përmban përzgjedhjen automatike të vargjeve dhe ruajtjen e kujtesës për matjet e fundit. Është i bërë nga plastika me cilësi të lartë. Ekrani LCD me ndriçim lejon të veprojë në dritë të dobët të ambientit. Kuti najloni për ruajtje dhe transport më të lehtë. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Multimetër digjital NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua