Matës digjital, NEO

63.00

Matës digjital NEO, përdoret për matjet si në vijim: tension DC dhe AC, rryma DC dhe AC, rezistenca elektrike, temperatura, kontrolli i diodës dhe kontrolli i vazhdimësisë.

SKU: 94-003 Kategori: , Etiketë: Brendi:

Matës digjital NEO, përdoret për matjet si në vijim: tension DC dhe AC, rryma DC dhe AC, rezistenca elektrike, temperatura, kontrolli i diodës dhe kontrolli i vazhdimësisë. Ajo përmban përzgjedhjen automatike të vargjeve dhe ruajtjen e kujtesës për matjet e fundit. Trupi është bërë prej plastike me cilësi të lartë. Kuti najloni për ruajtje dhe transport më të lehtë. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë konfirmohet me certifikatën CE. Brendi NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matës digjital, NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua