Termos L Blue + Ermetico 1L

22.90

Kapaciteti: 29.5 l
Dimenzionet: 41×27.5×40 cm
Pesha: 2.97 Kg

SKU: 3801024 Kategori: , Brendi:

Gio’Style Ciao! L është kutia e re portative me ngjyra dhe praktike e dizajnuar për lidhjen më të mirë të hapësirës / mbushjes / transportueshmërisë. Frigoriferi pasiv Gio’Style Ciao! L . Gio’Style Ciao! L është e pajisur me një izolim të zgjeruar të polistirenit. Ai përfshin një enë ushqimore 1L Gio’Style. Ky frigorifer i ri ka një madhësi kompakte, por ato janë shumë të mëdha: ka një kapacitet maksimal 29,5 L (mund të përmbajë deri në 45 kanaçe) dhe mund të përmbajë shishe 2 litra në të drejtë. Në plazh, në male, në liqen ose për një piknik në kompani përdorni Gio’Style Ciao!

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Termos L Blue + Ermetico 1L”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua