Set i kaçavidave 7 copë – NEO

14.00

SKU: 04-206 Kategori: , , Brendi:

Seti i kaçavidave NEO përmban 7 kaçavida të sheshta dhe kryq. Pjesa e kaçavidave është bërë nga çeliku jashtëzakonisht i qëndrueshëm S2. Maja e punës e majës është trajtuar me nxehtësi, falë të cilave u morë ngurtësia e duhur dhe rezistenca ndaj lakimit. Kaçavida ka një majë magnetike. Forma trekëndore e dorezës me mbështetësin e gishtit të kontur zvogëlon ngarkesën në dorën tuaj gjatë punës dhe ju ndihmon të arrini çift rrotullues optimal. Doreza e materialit të dyfishtë parandalon rrëshqitjen në dorë dhe është rezistent ndaj kimikateve, vajrave dhe yndyrnave. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set i kaçavidave 7 copë – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua