-14%

Ratifikues 2600W – GRAPHITE

88.99 103.00

Ratifikues GRAPHITE me një motor të fuqishëm 2600 W, i projektuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me strukturë dhe ngurtësi të ndryshme. Diametri i bluarjes me diametër 230 mm.

Përfundon edhe:
SKU: 59G208 Kategori: , , Brendi:

Ratifikues GRAPHITE me një motor të fuqishëm 2600 W, i projektuar për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me strukturë dhe ngurtësi të ndryshme. Diametri i bluarjes me diametër 230 mm. Pajisja falë formës së saj ergonomike dhe ekuilibrit të saktë siguron rehati të lartë të punës. Doreza kryesore me mbulesë pa rrëshqitje dhe doreza shtesë me montim me tre pozicione sigurojnë rehati për përdoruesit e dorës së djathtë dhe të majtë. Për siguri, mulli është i pajisur me një buton me dy faza që parandalon ndezjen aksidentale dhe butoni i bllokimit të gishtave nuk zgjat nga kutia. Rregullimi i duhur i vrimave të ventilimit mbron nga mbinxehja e motorit. Kutia e ingranazheve të bërë nga aliazh alumini shpërndan mirë nxehtësinë dhe forcon strukturën. Shpejtësia maksimale rrotulluese e kokës është 6500 rpm. Ju mund të ndryshoni furçat vetë nga jashtë. Përveç kësaj, mulli është i pajisur me një kabllo energjie fleksibël të gjatë, të mbuluar me gome të ngurtë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues 2600W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua