-24%

Ratifikues 1200W – GRAPHITE

44.89 59.00

Fuqia: 1200W
Tensioni: 230V-50Hz
Gjerësia prerëse: 125mm
Rrotullimet: 11000rpm

Përfundon edhe:
SKU: 59G120 Kategori: , , Brendi:

Ratifukusja Graphite 59G120 me motor 1200W përdoret për prerje, bluarje dhe lustrim të materialeve me strukturë dhe ngurtësi të ndryshme. Rrota e bluarjes ka një diametër prej 125 mm. Ajo ka një certifikatë CE që garanton respektimin e standardeve evropiane të sigurisë. Marka GRAPHITE ofron mjete energjetike për punë me ngarkesa të afërta profesionale.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ratifikues 1200W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua