Pompë për spërkatje – VERTO

5.50

Spërkatësi me presion me një kapacitet 3 litra.
Presioni i punës 2.5 – 3 bar.
Qafa e gjerë e lehtëson mbushjen e shisheve.

SKU: 15G504 Kategori: , Brendi:

Spërkatësi me presion me një kapacitet 3 litra.
Presioni i punës 2.5 – 3 bar.
Qafa e gjerë e lehtëson mbushjen e shisheve.
Një rrip shtesë për varjen e spërkatësit në krah dhe bllokimi i rrjedhës rrit komoditetin e punës.
Valvula siguron siguri gjatë përdorimit.
Spërkatësi mund të përdoret në intervalin e temperaturës nga 0 deri + 45 ° C.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompë për spërkatje – VERTO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua