Peshore Personale ISKRA GBS1501-BL

11.90

• Pesha maksimale: 150 kg
• Preciziteti: 100g
• 5 mm xham i trashë i forcuar

SKU: 3830042566151 Kategori: , Brendi:

• Pesha maksimale: 150 kg
• Preciziteti: 100g
• 5 mm xham i trashë i forcuar
• LCD dritë
• Butoni për ndërrimin e njësive:
– Kilogram
– Funtë
– Gur
• Ndezje me prekje
• Fikje automatike
• Këmbë gome
• Indikator i masës së tepërt dhe i bat. së zbrazur
• Furnizimi: 2x 3V CR2032 (bashkangjitur)
• Madhësia: 300×300 mm
• Dimensionet e kutisë (në mm):
315 (GJ) x 32 (GJ) x 325 (L)
• Neto pesha: 1,5 kg
• Bruto pesha: 1,6 kg
Paketimi i ambalazhit të jasht.
EAN kodi i ambal. të jasht.: 3830042566168
• Dimensionet e kutisë (në mm):
328 (GJ) x 212 (GJ) x 346 (L)
• Sasia: 6 copë/kartoni
• Neto pesha: 9 kg
• Bruto pesha: 9,5 kg

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Peshore Personale ISKRA GBS1501-BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua