Nxemëse infrared panel 720W – NEO TOOLS

145.00

Fuqia: 720W
Sipërfaqja nxemëse: 18 – 24 m2
Niveli mbrojtës: IP24

SKU: 90-098 Kategori: , Brendi:

Paneli i ngrohjes përdor një metodë inovative të ngrohjes me energji. Radiatori kursen 65% më pak në krahasim me ngrohjen tradicionale. Efikasiteti i shndërrimit të energjisë arrin 98%. Temperatura e rehatshme ndihet menjëherë pas ndezjes së saj. Paneli i ngrohjes nuk kërkon kohë ngrohjeje. Kohëmatësi javor lejon të planifikoni saktësisht funksionimin e pajisjes, të vendosni temperaturën dhe kohën e punës. Produkti është i pajisur me telekomandë. Karakteristikë: Elementi i ngrohjes – kristali i karbonit, detektori i dritares së hapur, sensori kundër ngrirjes.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Nxemëse infrared panel 720W – NEO TOOLS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua