-23%

Matës laserikë – NEO

29.89 39.00

Matës laserik NEO është një pajisje për matjen e distancës, sipërfaqes dhe vëllimit. Gama maksimale e pajisjes është 20 m dhe saktësia e matjes është +/- 2 mm. Dizajni i thjeshtë lejon përdorimin intuitiv të vijëzimit. Pajisja është përshtatur për të punuar në temperatura midis 0 ° C dhe 40 ° C.

Përfundon edhe:
SKU: 75-202 Kategori: , , Brendi:

Matës laserik NEO është një pajisje për matjen e distancës, sipërfaqes dhe vëllimit. Gama maksimale e pajisjes është 20 m dhe saktësia e matjes është +/- 2 mm. Dizajni i thjeshtë lejon përdorimin intuitiv të vijëzimit. Pajisja është përshtatur për të punuar në temperatura midis 0 ° C dhe 40 ° C. Pajtueshmëria me standardet evropiane të sigurisë sigurohet nga certifikata CE. Marka NEO plotëson pritjet e profesionistëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Matës laserikë – NEO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua