Hillt SDS Max 1200W – GRAPHITE

215.00

Hillt GRAPHITE SDS MAX me motor 1200 W i projektuar për detyra të ndryshme montimi dhe prishjeje. Ekiçi ofron siguri dhe rehati në punë falë veshjes së materialit kundër rrëshqitjes në dorezën kryesore dhe dorezën shtesë, që lejon vendosjen në çdo kënd.

SKU: 58G876 Kategori: , , Brendi:

Hillt GRAPHITE SDS MAX me motor 1200 W i projektuar për detyra të ndryshme montimi dhe prishjeje. Ekiçi ofron siguri dhe rehati në punë falë veshjes së materialit kundër rrëshqitjes në dorezën kryesore dhe dorezën shtesë, që lejon vendosjen në çdo kënd. Sistemi AVH për thithjen e goditjes në dorezën kryesore dhe ndërprerësin e rehatshëm me katër gishta përmirëson rehatinë e punës gjatë operacionit. Energjia me ndikim 15 J me 3350 ndikime daltë në minutë e bëjnë mjetin shumë efikas ndaj materialeve si betoni, tulla, guri ose qeramika. Shtresa e ingranazheve është bërë nga aliazh alumini rezistent ndaj dëmtimeve dhe temperaturave të larta. Mjeti është i pajisur me kabllo energjie fleksibël dhe të fortë në veshjen e gomës, 4 m e gjatë, e projektuar gjithashtu për aplikime profesionale dhe industriale për përdorim brenda dhe jashtë. Seti i hillit përfshin: daltë shtesë, dorezë shtesë, enë me kuti për ruajtje dhe transport. Pajtueshmëria me standardet evropiane konfirmohet me certifikatën CE.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hillt SDS Max 1200W – GRAPHITE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua