Hillt Graphite Energy+ (pa bateri)

70.00

GRAPHITE SDS + Hillt rrotulluese e çekiçit, e përputhshme me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Ka 2 funksione: shpim dhe shpim me ndikim elektro-pneumatik. Dizajni i stërvitjes së çekiçit karakterizohet nga një peshë e ulët dhe formë kompakte, e cila është afër dimensioneve të stërvitjes së goditjes.

SKU: 58G009 Kategori: , Brendi:

GRAPHITE SDS + Hillt rrotulluese e çekiçit, e përputhshme me bateritë 18V Li-Ion GRAPHITE Energy +. Ka 2 funksione: shpim dhe shpim me ndikim elektro-pneumatik. Dizajni i stërvitjes së çekiçit karakterizohet nga një peshë e ulët dhe formë kompakte, e cila është afër dimensioneve të stërvitjes së goditjes. Mjeti i energjisë siguron energji me ndikim 0.8J, i cili lejon shpimin edhe në materiale më të vështira ndërtimi. Shkalla e ndikimit është 0-5000 min⁻¹ dhe shpejtësia rrotulluese është 0-900 min⁻¹. Diametri maksimal i shpimit në beton është 10 mm, në çelik 8 mm, në dru 16 mm. Stërvitja e çekiçit ka mundësinë e rregullimit gradual të shpejtësisë me anë të butonit të ndërprerës dhe është i pajisur me ndërprerësin për ndryshimin e drejtimit të rrotullimit të boshtit. Vendi i punës është i ndriçuar me një diodë LED. Stërvitja e çekiçit ka një funksion “klik” për bashkëngjitje të shpejtë të bitit të stërvitjes. Doreza kryesore është e mbuluar me një mbulesë pa rrëshqitje, në sajë të së cilës mjeti elektrik mbështetet fort në dorën tuaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hillt Graphite Energy+ (pa bateri)”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua