Gradfite 12 copë për dizajne

35.00

Komplet i gradfiteve GRAPHITE me forma të ndryshme të skajeve të prerjes, të dizajnuara për përpunimin e saktë të drurit me ruterë të shpejtë të zhytjes.

SKU: 57H210 Kategori: , , Brendi:

Komplet i gradfiteve GRAPHITE me forma të ndryshme të skajeve të prerjes, të dizajnuara për përpunimin e saktë të drurit me ruterë të shpejtë të zhytjes. Këndet me zierje të imëta të karbidit të sinterizuar dhe ekuilibrim të përsosur lejojnë të fitohet përfundimi i përsosur i sipërfaqeve të përpunuara.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gradfite 12 copë për dizajne”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua