Filter për Boiler Ecosoft

29.00

Deri në 30% të konsumit të energjisë me 100% efikasitet të energjisë së elementit të ngrohjes , funksionimi i qëndrueshëm dhe jeta e gjatë e shërbimit të bojlerit

Në dallim me filtrat polifosfat, ky filtër nuk përmban fosfate ose polifosfate, kështu që është i padëmshëm si për shëndetin e njeriut ashtu edhe për mjedisin.

SKU: ECOS-FOSE200ECOEXP Kategori: , Brendi:

Specifikat:
Deri në 30% të konsumit të energjisë me 100% efikasitet të energjisë së elementit të ngrohjes;
funksionimi i qëndrueshëm dhe jeta e gjatë e shërbimit të bojlerit

Në dallim me filtrat polifosfat, ky filtër nuk përmban fosfate ose polifosfate, kështu që është i padëmshëm si për shëndetin e njeriut ashtu edhe për mjedisin.

Filteri zgjidh gjithëpërfshirëse problemin e ngurtësisëndalon rritjen e kristaleve të shkallës – përbërësi special i mediave nuk lejon që kristalet të formohen në një rrjetë kristalesh dhe të depozitohen në sipërfaqen e elementeve të ngrohjes , shkatërron kristalet duke i thyer ato në pjesë më të vogla , i pengon lidhjet e kristaleve duke i mbuluar ato dhe kështu duke i penguar ata të ngjiten me njëri-tjetrin.
Rrjeta prej najloni zvogëlon përmbajtjen e sedimenteve më të mëdha se 100 mikron përfshirë rërën, llumin dhe ndryshkun.                                                                                                          Rekomandohet zëvendësimi i filterit 1 herë për 6 muaj

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Filter për Boiler Ecosoft”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

  1. Kliko në menynë SHOP / ose kategorinë e caktuar
  2. Zgjedhi produktet që dëshiron
  3. Kliko SHTO NË SHPORTË
  4. Regjistrohu me Facebook ose Google (opsionale)
  5. Jepi të dhënat e transportit
  6. Zgjedh me postë ose merre në dyqan
  7. Zgjedh mënyrën e pagesës
  8. Kliko BËJË POROSINË
  9. Pranoni emailin për konfirmim
  10. Faleminderit! ? Porosia u kompletua